т в о р ч а  г р у п а  " К н я ж а  З а б а в а "

Ль в і в


...Ми створюємо казку!

Для фестивалів!

Ми дуже любимо подорожі та фестивалі - історичні, етно, творчі, та із задоволенням приймаємо у них участь! А головне - любимо дарувати радість і посмішки! =)


Що ми можемо запропонувати:

  • Танцювальні виступи з різних програм (5-8 людей, до 20 хв): старовинні європейські танці, автентичні українські танці, виступи середньовічних артистів! Ви зможете побачити яскраві історично-достовірні костюми, реквізит (прапори, мечі, ходулі), самобутню танцювальну культуру у нашому виконанні.


  • Танцювальні майстер-класи для гостей фестивалю (до 40 хв). Ми із задоволенням залучимо глядачів до наших танців і навчимо їх танцювати те, що танцюємо самі! Сумно не буде нікому! )

 

  • Вогняне дійство (5 людей, до 15 хв) - видовище, яке заслуговує особливої уваги та завоювало особливу любов наших глядачів! Це просто варто побачити - танець вогню, поєднаний із танцем наших дівчат, оригінальні постановки, різноманітний реквізит, використання спецефектів та піротехніки неодмінно вразять вашу уяву!..

  • Послуги професійного ведучого із багатим досвідом, відмінним почуттям гумору, ерудицією та надзвичаною харизмою! Знайомтесь, Артем Бондар! =)

  


Завжди раді вашим пропозиціям і співпраці!