т в о р ч а  г р у п а  " К н я ж а  З а б а в а "

Ль в і в


...Ми створюємо казку!

Новини

Подписаться на RSS

Новий промо-ролик вогняного шоу "Spy Games"!

Перед Новим Роком ми отримали чудовий подарунок, і хочемо поділитися ним із вами! Ми дуже чекали на це нове промо, і за нього безмежна вдячність оператору Віктору Ольхову та Саші Люцу. Спасибі за вашу натхненну роботу!
Отож, приємного перегляду! :)

https://www.youtube.com/watch?v=PrIGRMeBw_s
#княжа_забава#fire#fireshow#knjaza_zabava#фаершоу#файршоу#фаєршоу#бельтайн#beltainelviv#beltainefire#вогняне_шоу#вогнянешоу#львів#lviv#fireshow_lviv

Новорічна акція!

Наближається одне з найочікуваніших свят, і в нашій спільноті Вконтакті проходить розіграш сертифікатів на 20% знижку на вогняне шоу від колективу "Княжа Забава". Не пропустісь можливість отримати чудовий новорічний подарунок!

= ось тут! ;) =

"Шпигунські пристрасті" - Тепер це і про нас також! ;)

Наш арсенал вогняних постановок став більшим! На львівському фестивалі "Ніч театру" відбулася премєра нашого нового номеру вогняного шоу "Шпигунські пристрасті" - нові костюми, реквізит, улюблені саундтреки та шалена енергетика!.. Ми створюємо казку саме для Вас! =)

"Вогні Півночі"

Представляємо вашій увазі невеличкий ролик ще одного із наших номерів вогняного шоу "Вогні Півночі"! Постановка, що незмінно змушує глядача затамувати подих та залишає найяскравіші враження від побаченого. Як завжди - різноманіття реквізиту, спецефекти, піротехніка, яскраві костюми та танець у поєднанні з вогнем. Приємного перегляду! :)

вогняне шоу "Вогні Півночі"

Деколи просто потрібно давати вихід своїм почуттям. Будь вони радісні чи сумні. Хтось пише вірші, хтось співає чи малює. А ми вирішили станцювати - як вміємо, з вогнем та почуттями.

https://www.youtube.com/watch?v=GqHbxBUDLHc
І нехай наступні місяці будуть для нашої країни більш світлими, ніж попередні!
Дякуюємо усім, хто долучився до цієї невеличкої постановки.


У наших відеоматеріалах поповнення - ролик одного з наших номерів вогняного шоу "Лиса гора"! Містична історія, побудована за мотивами українського фолькльору, сповнена казковості та незмінно феєрична у виконанні наших дівчат!

http://kzabava.com.ua/video#video-365518

Приємного перегляду! ;)


 

Вогняна казка для Дня усіх Закоханих!

..Разом із початком останнього місяця зими наближається і один із найромантичніших днів у році.. Тож нехай полум'я вашого кохання ніколи не згасає! =)